Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

четвер, 27 лютого 2020 р.

У центрі Львова закривають одну з найстаріших книгарень


   Одну з найстаріших книгарень «Глобус» у центрі Львова закривають через нерентабельність. У приміщенні книгарні «Глобус» площею 81 кв. м. відкриють нову книгарню харківського видавництва Vivat, зазначає Zaxid.net. Зараз книгарня Vivat у Львові розташована на вулиці Дорошенка, 23. Креативний директор видавництва Ігор Зарудко розповів, що нова книгарня на пл. Галицькій, 12 буде єдиною у Львові. «Ми переїжджаємо з вулиці Дорошенка на площу Галицьку. Офіційне відкриття буде у квітні», – повідомив Зарудко.

   Зазначимо, що книгарня «Глобус» на площі Галицькій, 12 працювала з 50-х років XX століття. Тут продавали художню та наукову літературу, довідники, енциклопедії тощо.
 
   За інформацією з реєстру нерухомості, приміщення книгарні на площі Галицькій, 12 належить ТзОВ «Глобус». За даними бізнес-платформи YouControl, ТзОВ «Глобус» засноване у 1995 році. Його власницями є три львів’янки: Мирослава Войтович, Галина Лозова та Оксана Машталер.

   Керівник Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк повідомив, що за часи незалежності у Львові закрилось понад 40 книгарень. Причиною закриття книжкових крамниць Михайло Ватуляк називає їхню нерентабельність. З іншого боку, відкриваються і нові, зокрема, за останні п'ять років у Львові відкрилося близько 20 книгарень.


Немає коментарів:

Дописати коментар