Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

вівторок, 31 серпня 2021 р.

Одна з найбільших у світі медіа-корпорацій збирається закрити нещодавно придбану друкарню.

Про закриття оголосили вже через кілька місяців після купівлі. 

 

   Корпорація News UK & Ireland, що належить медіа-магнату Руперту Мердоку, планує закрити давно існуючу друкарню в м. Келлс (графство Міт), яка випускає власні щоденні і недільні газети, а також видання для інших видавництв. При цьому буде втрачено більше ніж півсотні робочих місць. Рішення про закриття  було прийнято всього через два місяці після того, як News UK & Ireland викупила друкарню у Smurfit Kappa News Press

   Друкарня News Press Ireland випускає в Ірландії газети Sunday Times і Irish Sun, які належать News UK & Ireland. Тут також друкуються видання інших газетних видавництв, зокрема Irish Daily Mail і Financial Times.

   Представники News UK & Ireland зустрілася з працівниками друкарні, щоб повідомити про своє рішення. Компанія обіцяє почати 30-денний період консультацій з персоналом та представниками профспілок.

   В компанії пояснюють, що вимушені були прийняти таке рішення про після проведення всебічного аналізу діяльності підприємства. Після закриття випуск видань буде передано іншим стороннім друкарням в Ірландії.

   У своїй заяві представники News UK & Ireland Ltd зазначають: "Хоча це був важкий висновок, але ми вважаємо, що він забезпечує найбільш життєздатне та стійке довгострокове рішення для поліграфічного бізнесу". 

   Вони також дякують співробітникам друкарні News Press Ireland в Келлсі за їхню постійну співпрацю та розуміння, і кажуть, що вони прагнуть запропонувати всіляку підтримку під час проведення консультацій з працівниками друкарні.

Немає коментарів:

Дописати коментар