Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 15 вересня 2021 р.

HP оновила модельний ряд широкоформатних принтерів

    Компанія HP представила нові принтери DesignJet і PageWide XL Pro, які використовують пігментні чорнила на водній основі та забезпечують поліпшену якість фотографій, поліпшення екологічності та нові можливості застосування.

   З 1 жовтня в продаж надійдуть принтери HP DesignJet Z6 Pro і Z9 + Pro, які можуть використовуватися для створення професійних фотовідбитків і високоточних кольорових карт, створених за допомогою Географічної інформаційної системи (ГІС).

   Цьогоріч минає 30-та річниця випуску першого продукту DesignJet і нові машини замінять існуючі принтери сімейства DesignJet Z68.

   У них використовуються хроматичні RGB чорнила HP Vivid Photo Inks, які, за словами виробника, дозволяють користувачам досягти 93% пантону покриття - на 26% більше гами в порівнянні з попереднім поколінням, а відбитки з якістю зображення 12-фарбового принтера можуть бути отримані за допомогою дев'яти чорнил.

   Додаткові функції включають друкуючі головки з архітектурою сопел високої чіткості (HDNA) і технологію подвійної краплі, яка зменшує видиму зернистість і усуває необхідність використання світлих кольорових чорнил.

   DesignJet Z9 + Pro, який, за словами HP, "забезпечує найширшу колірну гамму в своїй категорії", призначений для підприємств, яким потрібен професійний принтер для друку фотографій.

   Користувачі можуть налаштовувати ICC-профілі для своїх завдань друку і домагатися бажаної точності і узгодженості кольорів. Користувачі також можуть включити в комплект оновлення HP Gloss Enhancer Upgrade Kit "для отримання чудової однорідності глянцю".

   Крім того, мобільний додаток HP PrintOS дозволяє користувачам контролювати продуктивність, реагувати на проблеми і віддалено обмінюватися попередніми налаштуваннями носіїв.

   У новій машині також використовується хмарний додаток HP PrintOS Service Center, який дозволяє користувачам отримувати єдине уявлення в режимі реального часу про всі поточні випадки обслуговування, причому оновлення доступні в будь-який час і в будь-якому місці.

   DesignJet Z6 Pro, між тим, орієнтований на аналітиків ГІС, яким необхідно створювати дуже точні карти, друкувати чіткі контурні лінії і текст, приділяючи особливу увагу забезпеченню безпеки даних.

   Adobe PDF Print Engine, як стверджується, забезпечує "чудову прозорість і відтворення шарів", а друкуючі головки HP HDNA і HP Pixel Control забезпечують високу точність, а також плавні градієнти і чіткі відтінки кольору, що особливо необхідно для друку складних карт.

   DesignJet Z6 Pro також обіцяє "кращий захист даних" завдяки зашифрованим комунікаціям і списку контролю доступу. Додаткові функції включають HP Connection Inspector, HP Secure Boot і Whitelisting для забезпечення найкращого захисту мережі.

   Крім того, починається комерційна доступність трьох нових принтерів HP PageWide XL Pro. Ці машини, що доповнюють існуючий портфель, дозволять використовувати нові короткострокові програми, включаючи можливість друку на картоні, картонному папері і папері від A2 до B1 і товщиною до 10 мм.

   PageWide XL Pro 5200 і PageWide XL Pro 8200 забезпечують швидкість друку до 400 кв.м/год і 500 кв.м/год відповідно.

   PageWide XL Pro 8200 може друкувати змішану продукцію, як креслення САПР, так і презентаційні дошки, а PageWide XL Pro 5200 і PageWide XL Pro 8200 можуть використовуватися для двостороннього короткострокового друку плакатів для роздрібної торгівлі. Обидва принтера використовують оригінальні картриджі HP Eco-Carton об'ємом до трьох літрів.

   Компактний принтер PageWide XL Pro 10000 може виробляти до 700 кв. м або 1000 плакатів формату B1 за годину і друкувати на матеріалах різного розміру. Пристрій забезпечує миттєве висихання відбитків на сумісних підкладках.

   PageWide XL Pro 10000 також оснащений першим широкоформатним автоподавачем HP і універсальним укладальником.

"Оскільки наші замовники продовжують боротися з невизначеними умовами ведення бізнесу після унікально складних останніх двох років, ми знаємо, що розширення сфери застосування друкованої продукції, здатність швидко рухатися, а також видатні колірні і графічні характеристики визначають їх потреби в широкоформатному друці", - сказав генеральний директор HP Large Format Business Даніель Мартінес. "Саме тому ми представляємо нові серії HP DesignJet Z Pro і HP PageWide XL Pro. Обидва портфоліо розроблені, щоб допомогти користувачам орієнтуватися в умовах невизначеного попиту, реагувати на більш стислі терміни і розкрити невикористаний потенціал своїх власних пропозицій".


За матеріалами Printweek

Немає коментарів:

Дописати коментар