Партнерство та реклама - drukarstvo@gmail.com

середа, 8 вересня 2021 р.

Mimaki презентувала нові принтери для прямого друку на об'ємних предметах.

 

   Компанія Mimaki представила одразу чотири нових світлодіодних УФ-принтера для струменевого друку.

   UJF-7151 plusII оснащений вісьмома друкуючими головками, які дозволяють використовувати подвійну чотириколірну (CMYK) конфігурацію чорнил. Це, в свою чергу, дозволяє збільшити швидкість друку на 190% в порівнянні з попередньою моделлю UJF-7151 plus, повідомляє Mimaki.

   Нова система також має ряд функцій, розроблених для поліпшення якості зображення, включаючи функцію обробки MFD2 (напівтонування) для подальшого контролю положення точок. Результатом такого посиленого контролю є більш чіткі краї і тонкі лінії, а також менша кількість колірних нерівностей.

   Шестикольорова конфігурація UJF-7151 plusII включає в себе блакитний і пурпурний кольори, а роздільна здатність зображення досягає 1 800 точок на дюйм.

   Функція Colour Gloss принтера додає глянсову обробку до затверділих кольорових чорнил, що, за запевненням Mimaki, дозволить користувачам створювати нові, відмінні текстури і деталі, щоб допомогти продукції виділитися, навіть без використання прозорого лаку.

   Вантажопідйомність також збільшена до 30 кг, що означає, що принтер може працювати з високоякісним друкарським оснащенням і підходить для точного друку на важких носіях, таких як дерево, метал і скло в промислових умовах друку.

   Також новою є серія малоформатних принтерів UJF-MkII e, в яку входять UJF-3042MkII e, UJF-6042MkII e і UJF-3042MkII Ex e.

   UJF-3042MkII e і UJF-3042MkII Ex e підходять для друку на різних м'яких і твердих носіях, включаючи шкіру, дерево, акрил, метал і скло, мають площу друку 300x420 мм, а UJF-6042MkII e пропонує більший розмір друку 610x420 мм.

   Всі принтери серії UJF-MkII e оснащені новою обробкою MFD2 для виняткової якості зображення, а також поліпшеним датчиком перевірки зазору. Цей лазерний датчик визначає розташування носія, щоб запобігти контакту друкуючих головок з матеріалом під час друку. За словами виробника, він також може виявляти прозорі матеріали для підвищення точності і високого контролю виявлення носія.

   Всі нові доповнення для принтерів серії UJF підтримують команди MDL (Mimaki Device Language), що дозволяє автоматизувати передачу заготовок. Це дозволяє користувачам керувати пристроями з зовнішніх виробничих систем і периферійних пристроїв.

   Нові моделі також включають RasterLink7 в якості стандартного програмного забезпечення RIP, яке підтримує друк одного продукту за раз і, як стверджується, полегшує нумерацію і друк змінних даних.

   Всі нові УФ-чорнила серії UJF мають сертифікат Greenguard Gold, а в принтерах нової серії реалізована фірмова функція Mimaki Core Technologies, яка забезпечує стабільний вивід високоякісних відбитків.

За матеріалами Printweek

Немає коментарів:

Дописати коментар